Adresas: Naugarduko g. 84, Vilnius, (Maxima XX)
Telefonas: +370 5203 1330
El. pašto adresas: info@kelionesiturkija.lt

Apie mus

Karšta muzikinė vasara Turkijoje!

       

        Šis artėjantis atostogų Turkijoje sezonas tikrai žada būti karštas ir pilnas pramogų. Vasaros sezonas įgaus pagreitį jau gegužės mėnesį, o keliauti į Turkiją tikrai bus dėl ko – viešbučiai kaip įmanydami stengiasi nustebinti ir pradžiuginti savo lankytojus puikiais pasirodymais, koncertais ir festivaliais.

      Turkijoje vasaros sezonas yra tikrai ilgas ir puikių šou bei įspūdingų atlikėjų pasirodymų čia nestinga, jų bus visą sezoną nuo gegužės 1-osios iki pat spalio pabaigos.Turkijos žvaigždės ir pasaulinio lygio atlikėjai pasirodys populiariausiuose kurortuose, todėl nepraleiskite progos keliauti į Turkiją šią vasarą ir pašėlti per atostogas! 

Nemokamos pramogos lankytojams?

         Turkija ne veltui laikoma viena populiariausių vasaros sezono krypčių. Kelionės į Turkiją vykdomos net 8 mėnesius nuo balandžio iki pat spalio pabaigos. Kodėl? Nesunku atspėti - čia pasirodyti suvažiuoja ne vienas elitinis atlikėjas, žinomas visame pasaulyje, todėl norinčių pasilinksminti ir pasiklausyti geros muzikos atostogų metu Turkijos kurortuose susirenka tūkstančiai. Puiki žinia keliaujantiems į Turkiją - visuose viešbučių organizuojamuose koncertuose ir festivaliuose, turistai, atostogaujantys viešbučiuose, gali lankytis nemokamai! 

Pramogų sostinė Kemeras

          Kemeras – jaunimo atostogų ir pramogų sostinė šią vasarą keliaujantiems į Turkiją tikrai neleis liūdėti. Viešbutis Rixos Sungate ruošia tikrai įspūdingą koncertinę vasaros programą. Gegužės 2-8 dienomis praūš jau kelis metus rengiamas rusiškos muzikos festivalis Mayfest 2020, kuriame pasirodys tokie atlikėjai kaip Timati, Artur Pirozhkov, Grigory Leps ir daug kitų.

          Nyderlandų atlikėja Eva Simons, charizmatiškieji vokiečiai Boney M ir garsiųjų Queen dainas iš naujo įgarsinantys Queen Tribute iš Ispanijos gegužės 24-26 dienomis pasirodys Rixos Sungate organizuojamame “Music Fest 2020”

         Alva Donna World Palace viešbutis sezoną taip pat pradeda triukšmingai, čia gegužės pradžioje rengiamas muzikos festivalis su atlikėjais Monatik iš Ukrainos, Klava Koka ir Zivert iš Rusijos. Liepos 31-ąją čia pasirodyti planuoja ir Rumunijos žvaigždė bei superhito Mr. Saxobeat atlikėja Alexandra Stan. Jei gegužės 1-5 dienomis atostogausite Orange County Kemer viešbutyje, pakliūsite į tikrą muzikos fiestą - čia lankytojus linksmins 5Sta Family, Klava Koka, Sard, Dhzaro & Khanza ir kiti. 

 

      Koncertų ir festivalių gausa pasigirti gali ir Beleko kurortas, viena iš populiariausių kelionių į Turkiją krypčių, jame taip pat spindės ryškios pasaulio muzikos žvaigždės. Gegužės 1-5 dienomis Calista Luxury Resort kviečia poilsiautojus į muzikos festivalį "Calista Mayfest / THT Music Summer", kuriame pasirodys tokie atlikėjai kaip Monatik, Zivert ir kiti, todėl atostogos tikrai nebus liūdnos! Regnum Carya vasaros sezoną atidarys su Grigorij Leps ir rusų estrados karaliaus Filipo Kirkorovo koncertais. 

        Jei norite pasilinksminti ir paūžti su gerais ritmais Sidėje, viešbučiai World of Sunrise & Starlight kviečia į nepakartojamą Rumunijos atlikėjos ir pasaulinio garso žvaigždės Innos koncertą, jis įvyks gegužės 25-ąją. Alanijoje karštą vasarą tikrai nesunku bus rasti Utopia World viešbutyje, kur visą sezoną koncertuos muzikos pasaulio įžymybės. 

Naujienų prenumerata