Adresas: Naugarduko g. 84, Vilnius, (Maxima XX)
Telefonas: +370 5203 1330
El. pašto adresas: info@kelionesiturkija.lt

Apie mus

Kelionės Turkijoje

 

Keliones į Turkiją savo atostogoms prie jūros renkasi vis daugiau lietuvių. Turkija – labai spalvinga ir kupina kontrastų šalis, o vasaros sezonas čia tęsiasi nuo balandžio iki spalio mėnesio. Ilgą istoriją turinti šalis, pakeitusi daugybę valdovų ir imperatorių, yra patraukli istorijos ir kultūros gerbėjams, nes čia daugybė lankytinų archeologinių vietų ir įdomių gamtos objektų. Planuosite kelionę iš anksto ar įsigysite paskutinės minutės bilietą - Turkija turi ką pasiūlyti kiekvienam. Nesvarbu, kokį kurortą pasirinksite, visi jie savotiškai įdomūs ir skirtingi, tad kasmet kelionės į Turkiją metu galite pamatyti kažką naujo. 

Kelionės į Turkiją iš pagrindinių Lietuvos oro uostų organizuojamos jau seniai, tai viena iš populiariausių vasaros poilsio krypčių. Puikūs orai Turkijoje prasideda balandį ir tęsiasi iki pat spalio pabaigos. Visada šilta jūra, vietinė virtuvė ir nesuskaičiuojama daugybė įvairių apgyvendinimo variantų bei puiki turizmo infrastruktūra į Turkiją sukviečia skirtingų tipų turistus iš viso pasaulio. Dėl puikaus aptarnavimo, aukšto lygio viešbučių pasiūlos ir viskas įskaičiuota maitinimo sistemos čia keliauja ir šeimos su vaikais, ir ramaus poilsio mėgėjai, ir jaunimas, mėgstantis naktinį gyvenimą. Vandens sporto mėgėjai, golfo žaidėjai ir aktyvaus poilsio entuziastai taip pat renkasi keliones į Turkiją, nes Viduržemio Rivjera laikoma Antalijos pakrantė gali pasiūlyti ne tik smėlėtų paplūdimių, bet ir įvairių vandens ir ekstremalaus sporto užsiėmimų, čia taip pat galima nardyti. 

Turkijos turizmo infrastruktūra.

Kokį kurortą rinktis keliaujant į Turkiją? Antalijoje gausu parduotuvių, kavinių bei restoranų, kur galėsite paragauti autentiško turkiško maisto bei nusipirkti suvenyrų. Taip pat čia galite apsilankyti viename įspūdingiausių pasaulio akvariumų. Beleko kurortas patiks golfo mėgėjams ir prabangaus poilsio, VIP apgyvendinimo ieškantiems keliautojams. Čia yra ir vienas didžiausių pramogų parkų – „The land of Legends“, tituluojamas vaikų svajonių atostogų vieta. Kemeras – tikra gamtos mylėtojų oazė ir jaunimo linksmybių centras. Čia, ant jūros kranto, yra daug puikių poilsio kompleksų visai šeimai, turinčių gerus atsiliepimus – Amara Dolce Vita, Barut Kemer ir kitų, o juos supa Tauro kalnai. Marmario kurortas ir uostas yra gavęs „Viduržemio rojaus“ epitetą. Tai gamtos ir geros turizmo infrastruktūros derinys. Čia puikiai išvystytas vandens sportas, o norintys pažinti kurortą gali išbandyti Mėlynuosius kruizus. Istorijos mėgėjai nesuklys apsilankę Marmario pilyje. Sidės ir Alanijos kurortai patiks visiems: čia gausu ir istorinio palikimo, ir gerų viešbučių šeimoms ir jaunimui, be to, galima išbandyti ekstremalų sportą ir vykti į įdomias ekskursijas.

Apsipirkimo rojus.

Keliones į Turkiją lietuvaičiai pamėgo ne tik dėl to, kad šioje šalyje puikus klimatas, gražūs paplūdimiai, kokybiškas aptarnavimas viešbučiuose ir geros sąlygos pasilinksminti. Visgi, dar vienas aspektas, dėl kurio ne retas tautietis pasirenka keliauti į Turkiją - didžiuliai turgūs ir prekybcentriai, kuriuose galima pigiai apsipirkti. Turkija jau nuo senų senovės buvo viena iš valstybių, per kurias įvairūs amatininkai ir pirkliai keliavo žymųjį "Šilko kelią". Galbūt dėl to šioje šalyje išliko didelė turgaus prekeivių paklausa. O kur yra paklausa, ten tikrai bus ir pasiūla - beveik kiekvienas lietuvis, atostogaudamas Turkijoje, iš jos parsiveža bent jau nedidelę smulkmeną, lauktuvių namiškiams ar įsigyja kažką sau. O rinktis tikrai yra iš ko - nuo tradiciniais turkiškais raštais margintų suknelių ir skarų, iki rankų darbo kilimų, nuo "turkišku malonumu" pramintų tradicinių saldainių, gardintų rožių žiedlapiais, pistacijų ar kitokiais riešutais ir kitų skanėstų, iki ilgas tradicijas turinčios tikros turkiškos kavos. Aplankyti turkišką turgų turėtų kiekvienas į Turkiją keliaujantis turistas, nuvykite ir jūs. 

Naujienų prenumerata