Adresas: Naugarduko g. 84, Vilnius, (Maxima XX)
Telefonas: +370 5203 1330
El. pašto adresas: info@kelionesiturkija.lt

Apie mus

TOP viešbučiai suaugusiems Turkijoje

      Turkijoje gausu įvairių kategorijų viešbučių, todėl kiekvienas keliaujantis į Turkiją, gali išsirinkti sau tinkamą variantą. Neretai būna taip, kad keliaujate dviese ar draugų kompanijoje, galbūt norite ramybės, o gal kaip tik, linksmybių, kurios trunka visą naktį? Tokiu atveju verta išsirinkti viešbutį, skirtą tik suaugusiems. Pristatysime "TOP Hotels" sistemos reitinguose esančius 16+ ir 18+ kategorijų Turkijos viešbučius. 

Elite World Marmaris Hotel 4*

      Šis viešbutis puikiai tiks tiems keliaujantiems į Turkiją, kuriems patinka nedideli jaukūs viešbučiai, kuriuose galima atsipalaiduoti, skaniai pavalgyti, apsilankyti SPA ir atgauti jėgas. Čia rasite patogius, stilingus ir ramiam poilsiui pritaikytus kambarius, restoranuose ir kavinėse galėsite romantiškai pavakarieniauti dviese, o norintiems pabendrauti prie deserto ar kavos puodelio pasitarnaus lauko kavinė prie baseino. Puiki Elite World Marmaris Hotel 4* vieta - visai netoli miesto centras, todėl galima išeiti pasivaikščioti, norintys saulės ir vandens nesunkiai pasieks pajūrį. 

Sunprime C-Lounge 5*

         Visai šalia Alanijos centro, ant jūros kranto prie plataus paplūdimio įsikūręs viešbutis, priimantis svečius nuo 16 metų. Šis viešbutis tiks tiems, kurie nori ramiai atostogauti prie jūros. Gerą poilsį užtikrins gražiai dekoruoti standartiniai kambariai ir apartamentai su vaizdu į jūrą. Nepriklausomai nuo kategorijos, kambariai yra jaukūs ir juose yra viskas, ko jums reikia pamiršti apie rutiną. Jei reikia atgauti jėgas - tai padaryti galite SPA centre, kur jūsų laukia masažai ir garinė pirtis. Viešbučio teritorijoje yra keletas restoranų ir barų, kuriuose galėsite paragauti įvairių virtuvių patiekalų.

Sentido Lykia Resort & SPA 5* 

          Viešbutis, priimantis svečius nuo 16 metų, apsuptas žalumos ir miškų, įsikūręs ramioje Fetijos kurorto dalyje, ant jūros kranto šalia smėlio paplūdimio. Rekomenduojamas romantiškam porų poilsiui, norintiems pailsėti ir pakeliauti po apylinkes. Viešbutye yra SPA ir sveikatingumo centras, galima išmėginti įvairias vandens sporto priemones, periodiškai vyksta pramoginiai renginiai, koncertai. Viešbutyje veikia net keli skirtingos tematikos restoranai, siūlantys įvairių pasaulio virtuvių patiekalus, barai ir kavinės.

 

          

 

 

Naujienų prenumerata