Adresas: Naugarduko g. 84, Vilnius, (Maxima XX)
Telefonas: +370 5203 1330
El. pašto adresas: info@kelionesiturkija.lt

Apie mus

Vizos

Lietuvos Respublikos piliečiams, vykstantiems turistiniais tikslais ne ilgesniam kaip 90 dienų per 180 dienų laikotarpiui, Turkijos vizų nereikia. Vykstantiems kitais tikslais Dėl vizos reikia kreiptis į Turkijos Respublikos ambasadą Vilniuje.

Į Turkiją be vizų gali vykti Lietuvos Respublikos diplomatinių bei tarnybinių pasų savininkai, vykstantys ne ilgesniam kaip 90 dienų laikotarpiui.

Ne Lietuvos Respublikos piliečiams migracijos tarnybos reikalavimai ir vizų skyrimo tvarka gali būti skirtinga. Dėl visos reikalingos informacijos keliautojui būtina kreiptis į kelionių agentūrą ar šalies, kur norite keliauti, diplomatines atstovybes, konsulines įstaigas.

 

Asmenims be pilietybės

Asmenys be pilietybės, norintys keliauti, privalo turėti galiojantį asmens be tapatybės kelionės dokumentą. Norintys vykti į Turkiją, dėl vizos išdavimo, asmenys be pilietybės privalo kreiptis į Turkijos Respublikos ambasadą ar konsulatą, tokiems asmenims e-viza nėra išduodama.

Jei asmuo, esantis užsienio valstybėje, praranda kelionės dokumentą, asmeniškai Lietuvos Respublikos diplomatinei atstovybei ar konsulinei įstaigai turi pateikti laisvos formos raštišką pranešimą apie kelionės dokumento praradimą. Šiame pranešime reikia nurodyti dokumento praradimo aplinkybes ir jo duomenis (jei yra žinomi).

Naujienų prenumerata