Adresas: Naugarduko g. 84, Vilnius, (Maxima XX)
Telefonas: +370 5203 1330
El. pašto adresas: info@kelionesiturkija.lt

Apie mus

Kelionės į Beleką

Belekas Turkija

       Beleko miestas – išskirtinis Turkijos kurortas mėgstantiems balto smėlio paplūdimius, golfo bei aktyvaus sporto ir senovės istorijos mylėtojams. XIX amžiuje sultono Abdulazio liepimu pušimis ir eukaliptais apsodinta vietovė dabar yra vienas unikaliausių Turkijos kurortinių miestų. Jame jaučiama Romos imperijos laikus menanti istorija, įspūdinga gamta ir turkio spalvos jūra. Belekas išsiskiria aukštos klasės viešbučių ir golfo laukų gausa.

        Miestas, įsikūręs viduržemio jūros pakrantėje, turistus vilioja savo ypatingo grožio augmenija ir paplūdimiais bei ilgu ir karštu vasaros sezonu – neretai temperatūra sezono įkarštyje pakyla aukščiau nei 30 laipsnių.

       Vienas įdomiausių objektų regione – Kursunlu krioklys išteka iš vieno Aksu upės intakų. Aksu upė žavi nepaprasto grožio augmenija ir pušų miškais bei išteka iš Tauro kalnų. Kursunlu krioklio vietovėje gyvena ir peri daugiau nei 100 įvairių paukščių rūšių. Ne mažiau įspūdinga yra Dalamano upė, gamtinis rezervatas kuriame lankosi aktyvaus laisvalaikio mėgėjai. Viena smagiausių patirčių tai ekstremalus plaukimas plaustais įveikiant įvairius slenksčius ir gėrintis kraštovaizdžiu.

       Miesto simbolis – jūros vėžlys (lot. Carreta Carreta), daugelį metų vilioja turistus iš viso pasaulio, norinčius pamatyti šių roplių gyvenimą iš arti. Vėžliai yra šventi gyvūnai, kuriuos garbina įvairios pasaulio religijos. Vėžlio kiautas simbolizuoja saugumą, ilgą gyvenimą, nemirtingumą ir išmintį – dėl šių ypatingųjų savybių šie egzotiški gyvūnai traukia turistus iš viso pasaulio. Ši vėžlių rūšis yra įrašyta į raudonąją knygą ir saugoma, dėl šios priežasties Beleko mieste galite pamatyti daugybę įvairių skulptūrų, skirtų viduržemio jūros pakrantėse gyvenantiems jūros vėžliams pagerbti.

Jaunam, senam – kiekvienam

        Beleko mieste galima rasti įvairios veiklos ne tik suaugusiesiems, bet ir vaikams. Dėl to jis yra populiarus kelionių maršrutas šeimoms su mažais vaikais. Be puikaus gamtos vaizdo ir smėlėtų paplūdimių mieste yra net keliasdešimt viešbučių, kurie yra pritaikyti būtent jaunoms šeimoms – atrakcijos lauko ir vidaus baseinuose, auklių paslaugos, vaikų klubai, įdomūs užsiėmimai suaugusiems ir jauniesiems. Keliaujantiems po apylinkes taip pat pravers kūdikių vežimėlio nuoma.

        Mažyliams viešbučiai siūlo rinktis iš papildomų vaikų meniu, kurie tikrai patiks net ir pačiam išrankiausiam vaikui. Neseniai įsikūręs vienas moderniausių regione vandens ir pramogų parkas „The Land of Legends Theme Park“ kviečia išbandyti vandens bei atrakcionų pramogas, apsilankyti prekybos centruose ir gerai praleisti laiką su šeima. Kitas puikus laiko praleidimo būdas – kelionės piratų laivais, kuriose susipažinsite ir iš arti pamatysite Viduržemio jūros ir jos pakrančių grožį, augmeniją ir gyvūniją.

Puikios vietos apsipirkti

         Kiekvieną šeštadienį veikia miesto turgus, kur galima įsigyti įvairių suvenyrų, drabužių, galanterijos ir kitų prekių. Kasdien čia taip pat galima nusipirkti šviežių vaisių bei daržovių, kitų maisto produktų, turkišku pasididžiavimu vadinamų saldumynų bei prieskonių ar turkiškos kavos.

      Poilisiautojas, atklydęs į miesto turgų turės galimybę pabendrauti su jame dirbančiais vietiniais, ragauti, derėtis ir įsigyti puikių prekių už prieinamą kainą. Kadangi turkai garsėja kaip amatininkai – visada turėsite galimybę įsigyti rankų darbo gaminių. Išalkę yra kviečiami pasistiprinti turguje gaminamais vietinės virtuvės patiekalais. Apsipirkti ir pasižvalgyti į šalies madas keliautojai taip pat gali ir mieste esančiuose prekybos centruose.

Geriausi golfo aikštynai Turkijoje

          Belekas yra mėgstama golfo žaidėjų kelionių maršruto vieta. Miestas išsiskiria savo aukštos klasės golfo aikštynais, kurie yra vieni geriausių visoje šalyje. Belekas buvo specialiai išvystytas kaip golfo mėgėjų atostogų vieta. Jo infrastruktūra palanki šio sporto mylėtojams, kadangi dauguma viešbučių ir golfo kurortų yra netoli aikštynų, golfo klubai taip pat išdėstyti taip, kad būtų patogu kiekvienam golfo mėgėjui.

          Mieste yra net 6 golfo aikštynai, todėl pasirinkti žaidimo mėgėjai tikrai turi iš ko. Tiek naujokai, tiek ir patyrę golfo žaidėjai nenusivils išbandę Beleko pasaulinio lygio 18 duobučių aikštyną ir kitus golfo laukus.

Belekas – pramogų ir gero laiko centras

        Beleko pramogų infrastruktūra puikiai išvystyta – čia galima rasti veiklos jaunam ir senam,  mėgstančiam ramų poilsį ir aktyvią veiklą. Apylinkėse galima išbandyti įvairų vandens sportą – plaukimą banglentėmis, vandens slidėmis, buriavimą, plaukimą su plaustais. Taip pat galima išbandyti kiek ramesnį pasiplaukiojimą upe, išvysti jau minėtuosius saugomus vandens vėžlius. Be vandens sporto taip pat galima išbandyti ir kopimą į kalnus, įvairius žygius bei medžioklę. Kiekvienas sporto mėgėjas ras sau įdomios aktyvios veiklos šiame Turkijos kurorte.

Vandens pramogos:

 • plaukimas irklentėmis
 • turkiška pirtis (hamam)
 • plaukimas pripučiamomis valtimis
 • plaukimas plaustais kalnų upėmis
 • išvyka burlaiviu
 • nardymas
 • vandens parkai: Troy Aqua, Lands of Legends Theme Park
 • vandens motociklai

Kitos ekskursijos ir pramogos:

 • ekskursija į kalnus
 • kelionė į Kapadokiją
 • ekskursija į Antaliją
 • džipų arba keturračių safaris
 • naktiniai klubai, barai ir restoranai
 • vakarėliai po atviru dangumi
 • golfo žaidimas geriausiuose aikštynuose

Rekomenduojami lankytini objektai:

Mes rekomenduojame

Tinkamas jaunimui
Adam & Eve 5*
2019-07-23 - 2021-12-31
nuo 609 €
22 °C
25 °C
Belekas
Tinkamas šeimoms
Gural Premier Belek HV-1/5*
2019-07-23 - 2021-10-31
nuo 599 €
22 °C
24 °C
Belekas
Tinkamas šeimoms
Susesi Luxury Resort 5*
2019-04-02 - 2020-10-31
nuo 499 €
22 °C
24 °C
Belekas
Tinkamas šeimoms
Rixos Premium Belek 5*
2019-07-02 - 2020-10-31
nuo 785 €
+25 °C
+22 °C
Belekas

Naujienų prenumerata