Adresas: Naugarduko g. 84, Vilnius, (Maxima XX)
Telefonas: +370 5203 1330
El. pašto adresas: info@kelionesiturkija.lt

Apie mus
Spausdinimo versija

Apžvalginė kelionė Rytų Ekspresas norintiems pažinti Turkiją!

Sukurta: 2018 10 29
Turkija
2019.06.05
nuo 539 €
20 °C
22 °C

Kaina vienam asmeniui nuo
539 €
Užsakyti kelionę

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • 7 nakvynės 3*** viešbučiuose: 2 Antalijoje, 1 Pamukalėje, 1 Bursoje, 1 Stambule, 1 Ankaroje, 1 Urgup; 2-čiai numeriai (galima 1 papildoma lova) su vonia, oro kondicionavimu
  • maitinimas: 7 pusryčiai, 6 vakarienės
  • skrydis iš Vilniaus
  • kelionė autobusu
  • gido priežiūra ir paslaugos 
  • medicininis ir nelaimingų atsitikimų draudimas

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Privalomi mokėjimai vietoje: įėjimo bilietai į lankomus objektus, kruizas Bosforo sąsiauriu, "Turkiška naktis", įėjimo bilietai į lankomus objektus: apie 140 EUR (vaikams iki 12 metų taikoma 50% nuolaida), arbatpinigiai: apie 20 EUR/asm.
  • Papildomai pasirenkami mokesčiai: Stambulas naktį: apie 23 EUR (pageidautinas minimalus dalyvių skaičius - 15) skrydis oro balionu virš Kapadokijos: apie 170 EUR, besisukančių dervišų pasirodymas: apie 17 EUR. (minimalus dalyvių skaičius - 5), apsilankymas hamame: apie 27 EUR.

Kelionės aprašymas

Populiari ekskursinė programa, susilaukianti puikių atsiliepimų. Patraukiantys dėmesį senovės paminklai, vietinio gyvenimo ypatumai, rytietiški skoniai, kvapai ir įvairios atrakcijos - visa tai patirsite tik per vieną savaitę. Į kelionės programą įtraukta - žavioji Kapadokija su mėnulio vaizdais ir pasakiškais uoliniais bokštais, uolose iškaltomis šventovėmis, Stambulas - intriguojanti metropolija, miestas, priklausantis dviem žemynams.

Į kainą įeina kruizas po Bosforą ir šauniai praleistas laikas turkiško vakaro metu Kapadokijos urvuose. Verta pasinaudoti siūloma papildoma programa: skrydis oro balionu virš Kapadokijos, Stambulas naktį, besisukančių dervišų pasirodymas. Po įspūdžių pilnos savaitės siūlome poilsį prie jūros. Fantastiškas vietų ir viešbučių, žinomų dėl aukštų standartų ir puikaus "viskas įskaičiuota" programų lygio, pasirinkimas. Maršrutas Turkijoje: apie 2100 km.

Apie viešbutį

Kelionės programa:

1 diena. Vilnius - Antalija

Tiesioginis skrydis į Antaliją. Pervežimas į viešbutį. Apgyvendinimas, lasivalaikis, vakarienė ir nakvynė.

2 diena. Pamukalė - Hierapolis (atstumas: apie 250 km)

Pusryčiai. Kelionė autobusu per didingus Tauro kalnus į PAMUKALĘ, dar vadinamą medvilnės tvirtove, vieną iš nuostabiausių gamtos stebuklų. Pasivaikščiojimas po baltas kalkių terasas, įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą. HIERAPOLIO - miesto, įkurto Pergamo karaliaus Eumeno II apie II a. pr. m. e. - griuvėsių lankymas; čia iki šiol išlikęs teatras. Pasirinktinai (už papildomą mokestį vietoje): besisukančių dervišų pasirodymas. Kelionė autobusu į viešbutį, apgyvendinimas, vakarienė, nakvynė.

3 diena. Bursa (atstumas: apie 450 km)                        

Pusryčiai. Kelionė į BURSĄ, pirmąją Osmanų imperijos sostinę, dabar - populiarų Turkijos žiemos sporto centrą. Apsilankymas Žaliojoje mečetėje ir prie jos esančiame mauzoliejuje. Tai vaizdingiausia Bursos mečetė – jos pavadinimas kilo nuo jos interjerą puošiančių fajanso plytelių spalvos. Laisvalaikis miesto centre. Kelionė autobusu į viešbutį, apgyvendinimas, vakarienė, nakvynė.

4 diena. Stambulas (atstumas: apie 150 km)

Pusryčiai. Pervežimas į STAMBULĄ, vieną iš labiausiai intriguojančių metropolijų pasaulyje, miestą priklausančią dviem žemynams. Aplankymas: Šv. Sofijos soboras – Šventosios Išminties bažnyčia, garsiausias bizantinis statinys Stambule, laikomas vienu iš pasaulio architektūros stebuklų. Apsilankymas hipodrome. Senasis žirgų ir kinkinių bėgimo takas, šiandien gali būti vadinamas senojo Stambulo širdimi. Dėl kitų traukos objektų artumo, ši vieta sutraukia daug turistų. Mėlynoji mečetė - gražiausia ir žinomiausia Stambulo mečetė su 6 minaretais ir sienomis, padengtomis 20 tūkst. mėlyno fajanso plytelių. Apsilankymas didžiausioje pasaulyje dengtoje prekyvietėje – Didžiajame turguje, kurio plotas užima 45 tūkst. m² ir kurio 4 tūkst. parduotuvių galima įsigyti beveik viską. Plaukiojimas laivu Bosforo sąsiauriu. Tai geriausias būdas atsipalaiduoti ir pažinti pakrantę. Sąsiauris jungia Rytus su Vakarais, šiandien nėra praradęs savo strateginės svarbos, o praeityje buvo vienas svarbiausių jūrinių maršrutų pasaulyje. Kelionė autobusu į viešbutį, apgyvendinimas, vakarienė. Pasirinktinai (už papildomą mokestį vietoje): "Stambulas naktį" – vakarinis pasivaikščiojimas po miestą. Tai puiki proga pamatyti, kaip miestas gyvena naktį. Grįžimas į viešbutį, vakarienė, nakvynė.

5 diena. Stambulas – Ankara (atstumas: apie 450 km)                         

Pusryčiai. Išsiregistravimas. Apsilankymas Topkapi rūmuose – įspūdinga sultono gyvenamoji vieta ir administracinis centras daugiau kaip 380 metų. Kelionė autobusu į ANKARĄ, Turkijos sostinę. Apsilankymas Ataturko mauzoliejuje – skirtame šiuolaikinės Turkijos valstybės steigėjui. Ankara anksčiau buvo žinoma dėl veislinės gyvulininkystės bei kriaušių ir vynuogių plantacijų. Dabar miestas yra svarbus šalies prekybos ir pramonės centras, o miesto teritorijoje gausu archeologinių objektų. Kelionė autobusu į viešbutį, apgyvendinimas. Pasirinktinai (už papildomą mokestį vietoje): "Hamamas" – apsilankymas turkiškoje pirtyje. Grįžimas į viešbutį, vakarienė, nakvynė.

6 diena. Kapadokija (atstumas: apie 300 km)              

Pusryčiai. Išsiregistravimas. Kelionė į KAPADOKIJĄ, garsėjančią mėnulio kraštovaizdžiu, požeminiais miestais ir uolose išskobtomis šventovėmis. Apsilankymas Gioremo skansene - muziejuje po atviru dangumi, didžiausiame ir įdomiausiame vulkaniniame tufe iškaltų šventovių, dekoruotų nuostabiomis freskomis, kurių dauguma nutapytos XI a., komplekse; sustojimas ant Uchisaro kalno, iš kur atsiveria panoraminis vaizdas į Kapadokiją. Pervežimas į viešbutį ir apgyvendinimas. Vakare pasilinksminimas "Turkiškos nakties", organizuojamos viename iš Kapadokijos urvų, metu. Ši programa siūlo meninę programą, alkoholinius ir nealkoholinius gėrimus. Grįžimas į viešbutį, nakvynė.

7 diena. Kapadokija – Konija – Antalija (atstumas: apie 520 km)

Pusryčiai. Pasirinktinai (už papildomą mokestį vietoje): skrydis balionu virš Kapadokijos. Unikali proga pasigrožėti nuostabiu kraštovaizdžiu iš viršaus. Išsiregistravimas iš viešbučio ir kelionė į KONIJĄ, vieną iš religingiausių ir konservatyviausių Turkijos regionų. Būtent čia susikūrė "besisukančių dervišų" ordinas. Ordino narių skiriamasis bruožas yra gebėjimas medituoti judesyje. Apsilankymas Mevlianos - ordino įkūrėjo – muziejuje. Muziejuje yra daugiau kaip 30000 rankraščių, atmenančių dar vienuolyno bibliotekos laikus, taip pat kilimų ir patiesalų iš XIII-XVIII a. Kelionė autobusu į viešbutį, apgyvendinimas, vakarienė, nakvynė.

8 diena. Skrydis į Vilnių.

Pusryčiai. Laisvalaikis (priklausomai nuo atgalinio skrydžio laiko), vykimas į oro uostą ir skrydis į Lietuvą. Asmenys, pratęsiantys kelionę savaitiniu poilsiu: pusryčiai, išsiregistravimas, pervežimas į pasirinktą viešbutį.

Patiko kelionė? Rašykite mums!

Kelionių vadybininkas
Gyvas pokalbis
+370 5210 7067
Pažintinis turas
Turkija
2018-12-03 - 2020-10-29
nuo 559 €
25 °C
28 °C
Pažintinis turas
Turkija
2018-12-03 - 2020-10-30
nuo 609 €
24 °C
27 °C

Naujienų prenumerata