Adresas: Naugarduko g. 84, Vilnius, (Maxima XX)
Telefonas: +370 5203 1330
El. pašto adresas: info@kelionesiturkija.lt

Apie mus
Spausdinimo versija

Pažintinė kelionė po Turkiją Hipokratas Efese

Sukurta: 2018 10 30
Turkija
2019-09-26 - 10-03
nuo 609 €
24 °C
27 °C

Kaina vienam asmeniui nuo
609 €
Užsakyti kelionę

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • 7 nakvynės 3*** viešbučiuose miestuose ar miestų apylinkėse: 3 nakvynės Bodrume, 3 Koso saloje, 1 Pamukalės apylinkėse; dviviečiai numeriai (galima 1 papildoma lova) su vonios kambariais ir oro kondicionavimu
  • maitinimas: 7 pusryčiai, 7 vakarienės
  • skrydis iš Vilniaus 
  • kelionė autobusu arba mikroautobusu (priklausomai nuo žmonių skaičiaus)
  • gido priežiūra

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Privalomi mokėjimai vietoje: įėjimo bilietai į lankomus objektus, gido priežiūra, keltas, degustacija: apie 145 EUR / asm., arbatpinigiai: apie 3 EUR/asm. d.
  • Papildomai pasirenkami mokesčiai: plaukimas į Kalymnos, Plati ir Pserimos salas: apie 45 EUR; kruizas į Nisyros salą: apie 58 EUR.

Kelionės aprašymas

Aplankykite net dvi valstybes, Turkiją ir Graikiją, vienos kelionės metu! Apsilankysite Efese, kur galima pasijusti kaip senovės pasaulio gyventoju, apžiūrėsite gamtos stebuklą Pamukalę – vandeniu užpildytas kalkių terasas bei aplankysite garsųjį Viduržemio pakrantės kurortą - Bodrumą.

Apžiūrėjus Graikijos Koso salą galima tęsti kelionę kruizu į kitas įstabias vietas - Kalymnos, Plati, Pserimos ir Nisyros - mažasis Santorinas, ši kelionė bus puiki galimybė atsipalaiduoti prie Egėjo jūros ir susipažinti su vietinių gyvenimu, paragauti graikiškos virtuvės šedevrų. Jei po ekskursinės programos norėsite, galima pratęsti atostogas ir papildomai pailsėti viename iš siūlomų viešbučių. Maršrutas: apie 680 km.

Apie viešbutį

Kelionės programa:                  

1 diena. Vilnius - Bodrumas

Tiesioginis skrydis į Bodrumą. Kelionė autobusu į viešbutį, apgyvendinimas, vakarienė, nakvynė.

2 diena. Efesas – Selčukas – Sirince (atstumas: apie 380 km)            

Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Apsilankymas EFESE, viename didžiausių ir geriausiai išsaugotų senovės miestų. Miesto griuvėsių apžiūra: Arkadijaus kelias, Celso biblioteka, teatras, pirtys, daugybė šventyklų bei viešieji pastatai ir t.t. Kelionė į netoliese esančią SELČUKĄ. Šv. Jono bazilikos griuvėsių ir namo, kur, kaip tikima, paskutiniuosius savo gyvenimo metus praleido Dievo Motina, apžiūra. Vykimas į vaizdingą SIRINCE kaimą, apsuptą vaismedžių sodais ir vynuogynais. Vyno degustacija viename iš vietinių vynuogynų. Pervežimas į Pamukalę. Apgyvendinimas, vakarienė ir nakvynė.

3 diena. Pamukalė – Hierapolis – Bodrumas (atstumas: apie 250 km)                        

Pusryčiai. Išsiregistravimas. Apsilankymas PAMUKAL-JE, vadinamoje medvilnės tvirtove, vienoje iš nuostabiausių gamtos stebuklų. Pasivaikščiojimas po baltas kalkių terasas, įtrauktas į UNESCO sąrašą. HIERAPOLIO - miesto, įkurto Pergamo karaliaus Eumeno II apie II a. pr. m. e. - griuvėsių lankymas; čia iki šiol yra išlikęs teatras. Pervežimas į BODRUMĄ. Apsilankymas Myndoso vartuose ir amfiteatre, iš kur atsiveria nuostabus vaizdas. Apsilankymas turkiškame turgelyje. Pervežimas į Bodrumą. Apgyvendinimas, vakarienė ir nakvynė.

4 diena. Kosas – Zia – Kefalos (atstumas: apie 50 km)                          

Pusryčiai. Išsiregistravimas. Keltas į KOSO salą. Vykimas į Asklepioną – didžiausią salos atrakciją. Tai didelis archeologinis kompleksas, kurį sudaro senovinės šventyklos ir pirmosios medicinos mokyklos, kur mokėsi, o paskui ir darbavosi pats Hipokratas, liekanos. Vykimas į ZIA, įsikūrusį Dikeos pakalnėje, iš kur atsiveria vaizdinga apylinkių panorama. Čia yra daug alyvmedžių giraičių, iš kurių vaisių gaminamas alyvuogių aliejus. Pravažiavimas per Lagoudi, Old Pyli ir Amaniou kaimelius, trumpas sustojimas Pyli miestelyje su kalnų šaltiniu. Pravažiavimas per Antimachijos kaimelį su pilies griuvėsiais į KEFALOS. Laisvas laikas nuotraukoms. Toliau - Kamari įlanka, laisvalaikis maudymuisi jūroje ir pietums. Apsilankymas medaus perdirbimo gamykloje, degustacija. Kelionė autobusu į viešbutį. Apgyvendinimas, vakarienė ir nakvynė.

5 diena. Kalymnos – Plati – Pserimos

Pusryčiai. Pasirinktinai (už papildomą mokestį vietoje): kruizas į KALYMNOS, PLATI, PSERIMOS salas su galimybe paplaukioti ir panardyti. Kruizo metu galima pasikaitinti šiltos Graikijos saulės spinduliuose. Apsilankymas Kalymnose, žavingoje saloje, žinomoje dėl pinčių gaudymo. Pietūs. Kruizas į Plati salą – galimybė paplaukioti ir panardyti. Toliau kruizo maršrute - maža žvejų salelė Pserimos su gražiu smėlėtu paplūdimiu. Grįžimas į Kosą. Kelionė į viešbutį, vakarienė, nakvynė.

6 diena. Nisyros            

Pusryčiai. Laisvas laikas arba pasirinktinai (už papildomą mokestį vietoje) kruizas į NISYROS salą. Pasivaikščiojimas siauromis gatvelėmis, vinguriuojančiomis tarp kaskadomis išsidėsčiusių sniego baltumo namukų. Būtent dėl šių baltasienių namukų gausos bei mėlynų langinių ir durų sala neretai pavadinama mažuoju Santorinu. Vykimas prie veikiančio vulkano kraterio. Nusileidimas pėsčiomis į Stefanos kraterį, kurio dugnas nusėtas fumarolėmis, iš kurių veržiasi karšti vulkaninės kilmės garai - sieros dvideginis ir vandens garai. Grįžimas į Koso salą, kelionė į viešbutį, vakarienė, nakvynė.

7 diena. Bodrumas       

Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Laisvalaikis. Keltas į Bodrumą. Apgyvendinimas viešbutyje. Laisvalaikis, vakarienė, nakvynė.

8 diena. Skrydis į Vilnių

Pusryčiai. Išsiregistravimas ir pervežimas į Bodrumo oro uostą. Tiesioginis skrydis į Lietuvą. Asmenys, pratęsiantys kelionę: pusryčiai, išsiregistravimas, pervežimas į pasirinktą viešbutį.

Patiko kelionė? Rašykite mums!

Kelionių vadybininkas
Gyvas pokalbis
+370 5210 7067
Pažintinis turas
Turkija
2018-12-03 - 2020-10-29
nuo 539 €
20 °C
22 °C
Pažintinis turas
Turkija
2018-12-03 - 2020-10-29
nuo 559 €
25 °C
28 °C

Naujienų prenumerata