Adresas: Naugarduko g. 84, Vilnius, (Maxima XX)
Telefonas: +370 5203 1330
El. pašto adresas: info@kelionesiturkija.lt

Apie mus

Drugelių slėnis Fetijoje

Drugelių slėnis Turkijoje

Turkijoje, Fetijos rajone, Babadaho kalno šlaite įsikūręs slėnis – tikra gamtos grožio oazė. Beveik dviejų kilometrų aukštį siekiantis Babadaho kalnas yra saugomas kaip pasaulio gamtos paveldas – todėl ši vieta yra tikrai nepamirštama ir neapsakomo grožio. Drugelių slėnis tęsiasi apie 3-4 kilometrus, o stačios sienos siekia apie 400 metrų.

Vaikščiojant slėnyje galima rasti du nedidelius krioklius, tekančius iš 60 metrų aukščio, o jo viduryje teka nedidelis upelis, nešantis vandenį iš netoliese esančio Faralijos kaimelio šaltinio į jūrą.

Nuostabi slėnio gamta ir augmenija yra puiki vieta įvairioms drugelių rūšims, dėl kurių slėnis ir gavo savo pavadinimą. Slėnyje gyvuoja net 147 augalų ir 105 drugelių rūšys. Šį nuostabų drugelių slėnį ir įvairiaspalvius jo gyventojus rekomenduojama apžiūrėti nuo birželio iki rugsėjo mėnesio.

Savo grožiu traukianti turistus vieta vilioja ir įvairiomis pramogomis – kempingas, žygiai pėsčiomis, ekskursijos į kanjoną, plaukimas baidarėmis ir nardymas yra labai populiarūs laiko praleidimo šioje vietovėje būdai.

Naujienų prenumerata