Adresas: Naugarduko g. 84, Vilnius, (Maxima XX)
Telefonas: +370 5203 1330
El. pašto adresas: info@kelionesiturkija.lt

Apie mus
Spausdinimo versija

Pažintinė kelionė savaitgaliui Stambule!

Sukurta: 2018 11 12
Stambulas
2019-04-18
nuo 530 €
20 °C
25 °C

Kaina vienam asmeniui nuo
899 €
Užsakyti kelionę

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydis: Vilnius – Stambulas – Vilnius, rankinis ir registruotas orlaivio bagažas
  • 3 nakvynės | 3 viešbučiuose
  • Maitinimas | 3 pusryčiai (švediškas stalas)
  • Ekskursinė programa | lietuviškai kalbantis kelionės vadovas vyksta su grupe iš Lietuvos, dalomoji medžiaga

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Mokami objektai | turistas moka pats apie 90 € už visus * pažymėtus objektus.
  • Mokamos ekskursijos | ***rytietiškų šokių šou – apie 30 €, užsakoma rezervuojant kelionę.
  • Papildomos išlaidos | draudimas, arbatpinigiai, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, pietūs, vakarienės, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

 

Pastabos: 

  • Gali keistis kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ar kainos.
  • Kambario kaina pateikta asmeniui dviviečiame su pristatoma lova kambaryje. Priemoka už vienvietį kambarį už 60 €.

Kelionės aprašymas

Leiskitės į savaitgalio kelionę į Turkijos kultūrų katilu vadinamą Stambulą, vieną didžiausių ir įdomiausių šalies miestų. Tai puiki galimybė susipažinti su Turkijos istorija ir kultūros paveldu, aplankyti įdomiausias Stambulo vietas ir architektūros paminklus. Aplankykite Topkapi rūmų kompleksą – tvirtovę, kur net 400 metų gyveno sultonų šeimos, šv. Sofijos soborą, įspūdingą Bizantijos laikotarpio architektūros paminklą, vieną didingiausių stačiatikių katedrų. Nepraleiskite progos užsukti į Didijį turgų – vietą, kur po vienu stogu įsikūrę ir savo paslaugas teikia ne tik krautuvėlės, ūkininkai, bet ir restoranai bei kavinės, įvairios dirbtuvės. Šioje turgavietėje galėsite išmėginti ir nusipirkti ne tik šalies pasididžiavimu laikomų skanėstų, bet ir rožių vandens, muilo iš alyvuogių aliejaus, prieskonių ir įvairiausių suvenyrų. Praleiskite Stambule keletą puikių dienų ir išsivežkite smagią ir įdomią patirtį!

Apie viešbutį

Kelionės maršrutas:

1 diena. Skrydis: Vilnius – Stambulas.

Atskridę, *užsakytu transportu vykstate į viešbutį. Vakare pasivaikštote Sultanahmet rajone ir paragaujate šviežios žuvies sumuštinių prie Galatos tilto. Nakvynė viešbutyje Sultanahmet rajone.

2 diena.

Pusryčiai. Maždaug 8:30 val. vykstate į *Topkapi rūmus, kurie ilgiau nei 400 metų buvo oficiali sultonų rezidencija. Šiame milžiniškame komplekse – daugybė pastatų, kambarių, kiemelių, sodų; iš terasos atsiveria puikus vaizdas į Bosforo sąsiaurį. Dabar rūmuose įrengtas didžiulis muziejus, kuriame eksponuojamos keramikos, porceliano, ginklų, pranašo Mahometo relikvijų, brangakmenių, juvelyrinių dirbinių ir kitos vertingos kolekcijos. Apžiūrite *Bazilikos Cisterną – vieną didžiausių požeminių vandens saugyklų. Pietūs. Siūlome paplaukioti laivu Bosforo sąsiauriu (už papildomą mokestį ~25 €). Vykstate į seniausią Stambulo rajoną – Beyoglu. Apžvelgiate miesto panoramą nuo Stambulo simboliu laikomo, 62 m aukščio įspūdingo *Galatos bokšto, kurį 1348 m. pastatė Genujos pirkliai. Vykstate į nuolat šurmuliuojančią Istiklal gatvę, kurioje gausu restoranų, parduotuvių, kavinių. apie 21val. grįžtate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Sultanahmet rajone.

3 diena.

Pusryčiai. Apie 8:30 val. vykstate į bizantiškojo meno šedevrą – *Šv. Sofijos soborą. Tai vertingiausias Bizantiškojo laikotarpio (IV –XV a.) paminklas, buvusi didingiausia stačiatikių katedra (IV –V a.) išpuošta auksu, senovinėmis freskomis ir bizantiškomis mozaikomis. Aplankote Mėlynąją mečetę, turinčią 6 minaretus; pasivaikštote Hipodromo aikštėje su Egiptietišku obelisku, buvusioje viena svarbiausių miesto vietų Romos imperijos, Bizantijos ir Osmanų imperijos laikais. Kelionę tęsiate į triukšmingą Didįjį turgų, kuriame galima įsigyti turkiškų suvenyrų, prieskonių ir kitų gėrybių. Tai 4000 įvairių parduotuvių, dirbtuvių ir restoranų, įkurtų po vienu stogu! Apie 19 val. grįžtate į viešbutį. Vakare siūlome ***pasigrožėti įspūdingu rytietiškų šokių šou. Nakvynė viešbutyje Sultanahmet rajone.

4 diena. Skrydis: Stambulas - Vilnius.

Pusryčiai. Priklausomai nuo skrydžio laiko, *užsakytu transportu vykstate į Stambulo oro uostą. Skrydis: Stambulas –Vilnius.

Patiko kelionė? Užklauskite, pakonsultuosime.

Kelionių vadybininkas
Gyvas pokalbis
+370 5203 1330
Pažintinis turas
Turkija
2018-12-03 - 2020-10-29
nuo 539 €
20 °C
22 °C
Pažintinis turas
Turkija
2018-12-03 - 2020-10-29
nuo 559 €
25 °C
28 °C

Naujienų prenumerata