Adresas: Naugarduko g. 84, Vilnius, (Maxima XX)
Telefonas: +370 5203 1330
El. pašto adresas: info@kelionesiturkija.lt

Apie mus
Spausdinimo versija

Pažintinė kelionė į įdomiausius kampelius Turkijoje!

Sukurta: 2018 11 12
Turkija
2019-05-03
nuo 899 €
25 °C
25 °C

Kaina vienam asmeniui nuo
899 €
Užsakyti kelionę

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Skrydis: Vilnius – Antalija – Vilnius, rankinis ir registruotas orlaivio bagažas
 • 7 nakvynės: 3 viešbučiuose
 • Maitinimas: 7 pusryčiai (švediškas stalas) ir 7 vakarienės (švediškas stalas)
 • Ekskursinė programa, kelionė autobusu su oro kondicionieriumi, lietuviškai kalbantis kelionės vadovas, dalomoji medžiaga

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Mokami objektai: turistas moka pats apie 170 € už visus * pažymėtus objektus 
 • Mokamos pramogos: *** rytietiškų šokių šou – 30 € asmeniui, užsakoma rezervuojant kelionę
 • Arbatpinigiai: apie 20 € (gidui ir vairuotojui)
 • Papildomos išlaidos: draudimas, arbatpinigiai, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, pietūs, gėrimai vakarienių metu, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos

 

Pastabos: 

 • Už priemoką galite pasirinkti poilsio savaitę prieš ar po kelionės
 • Gali keistis | kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ar kainos
 • Kambarys | kaina pateikta asmeniui dviviečiame/ dviviečiame su pristatoma lova kambaryje. Priemoka už vienvietį kambarį - 100 €.

Kelionės aprašymas

Nuotaikinga ir emocijų kupina pažintinė kelionė lėktuvu ir autobusu aplankant pačias įspūdingiausias Turkijos vietas. Kelionė patiks tiek istorijos mėgėjams, tiek ir gamtos mylėtojams, kadangi ekskursijų metu aplankysite net penkis UNESCO paveldo sąraše esančius miestus ir objektus, bei keliausite į unikaliais gamtos kraštovaizdžiais garsėjančius Kapadokijos ir Pamukalės regionus. Kelionės metu taip pat aplankysite šalies sostinę Ankarą, bei kultūrų lopšį Stambulą, nuvyksite į legendomis apipintą senovės miestą Troją ir pamatysite mistinį Trojos arklį. Visos šios ir dar daugiau įdomybių laukia Jūsų savaitės laiko pažintinėje kelionėje į Turkiją!

Apie viešbutį

Kelionės programa:

1 diena. Skrydis: Vilnius – Antalija.

Norintiems siūlome vykti į *ekskursiją po Antaliją (už papildomą mokestį apie 25 €): grožitės netoli Antalijos esančiais kriokliais, apžiūrite Antalijos senamiestį Kaleici, pietaujate. Apie 17 val. atvykstate į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Antalijos apylinkėse. Nuvažiuojama apie 40 km.

2 diena.

Pusryčiai. ~5 val. išvykstate į senovinį Konijos miestą, garsėjantį religingais gyventojais ir griežtu religiniu mokymu. Čia buvo įsikūrusi „besisukančių“ dervišų brolija, vadinama Mevlevi vardu. Aplankote *Mevlanos muziejų, įsikūrusį senosios dervišų ložės priestate. Po pietų vykstate į Kapadokiją – vieną unikaliausių centrinės Anatolijos vietų, žavinčią keistų ir įspūdingų formų vulkaninio tufo kalnais. Aplankote *požeminį Kaymakli miestą, stebinantį painiais labirintais, *Učhisaro namą, pasivaikštote po Fėjų ir Vaizduotės slėnius. Apie 19 val. atvykstate į viešbutį. Siūlome pasižiūrėti „besisukančių“ dervišų ceremoniją* (už papildomą mokestį apie 25 €). Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Kapadokijoje. Nuvažiuojama apie 580 km.

3 diena.

Labai anksti ryte norintieji gali pakilti oro balionu (už papildomą mokestį apie 190 €) ir pamatyti stulbinantį Kapadokijos grožį iš paukščio skrydžio. Pusryčiai. Apie 8 val. vykstate į *Gioreme muziejų po atviru dangumi, žavintį puikiomis ankstyvosios krikščionybės bažnyčiomis ir vienuolynais. Avanoso miestelis garsėja keramikos tradicijomis, siekiančiomis dar hetitų laikus. Apsilankote vienoje iš Avanoso keramikos dirbtuvių. Po ekskursijos ir pietų išvykstate į Ankarą. Maždaug 18 val. atvykstate į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Ankaroje. Nuvažiuojama apie 300 km.

4 diena.

Pusryčiai. Apie 8 val. vykstate į apžvalginę ekskursiją po šalies sostinę – Ankarą. Aplankote Ankaros pilį ir senamiestį bei trečią pagal svarbumą po Luvro muziejaus Paryžiuje ir Britų muziejaus Londone, *„Anatolijos civilizacijų“ archeologijos muziejų, kurio eksponatai – nuo paprastų paleolito akmens įrankių iki graikų ir romėnų skulptūrų. Išvykstate į didžiausią šalies miestą – Stambulą, įsikūrusį dviejuose žemynuose abipus Bosforo sąsiaurio. Pakeliui į Stambulą sustojate papietauti. Apie 17 val. atvykstate į viešbutį. Vakare siūlome ***pasigrožėti įspūdingu rytietiškų šokių šou. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Stambule. Nuvažiuojama apie 450 km.

5 diena.

Pusryčiai. Maždaug 8 val. pėsčiomis pradedate apžvalginę ekskursiją po Stambulą, kurios metu aplankote *Topkapi rūmus, kurie ilgiau nei 400 metų buvo oficiali sultonų rezidencija; bizantiško meno šedevrą – *Šv. Sofijos soborą, kuris daugiau nei 1400 metų liudija VI a. Bizantijos sostinės rafinuotumą ir yra padaręs didžiulę įtaką vėlesnių amžių architektūrai; Hipodromo aikštę ir vieną įstabiausių religinių pastatų pasaulyje – 6 minaretus turinčią Mėlynąją mečetę. Po pietų siūlome paplaukioti laivu Bosforo sąsiauriu (už papildomą mokestį apie 20 €). Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Stambule.

6 diena.

Pusryčiai. Apie 5 val. išvykstate Dardanelų sąsiaurio link. Persikėlę per sąsiaurį važiuojate į Troją. Aplankote legendinės *Trojos griuvėsius ir Trojos arklį. Šalia legendinio miesto vyko Trojos karas, aprašytas Homero „Iliadoje“ ir „Odisėjoje“. Pietūs. Vykstate Bergamo link. Apžiūrite *antikinį Pergamo miestą – vieną iš svarbiausių Anatolijos regiono politinių ir religinių centrų helenizmo laikais. Maždaug 19 val. atvykstate į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Bergame. Nuvažiuojama apie 550 km.

7 diena.

Pusryčiai. Apie 6 val. ryto vykstate į Efesą – didžiausią iki šių dienų išlikusį *antikinį miestą, įkurtą XI a. pr. Kr. Mieste gausu Antikos paminklų: odeonas, romėniškos pirtys, akropolio griuvėsiai, akvedukas, imperatoriaus Adriano fontanas, amfiteatras, Heraklio vartai. Aplankote *Šv. Mergelės Marijos namą, kuriame ji praleido paskutiniuosius savo gyvenimo metus. Sustojate vietoje, kur anksčiau stovėjo Artemidės šventykla – vienas iš septynių antikinio pasaulio stebuklų. Pietūs. Vykstate į „medvilnės pilimi“ vadinamą *Pamukalę, aplankote įspūdingas klintinio tufo terasas. Aplankote antikinį *Hierapolį – žymų ir vieną didžiausių visoje Turkijoje nekropolį ir puikiai išsilaikiusį antikinį teatrą. Norintieji gali išsimaudyti mineralizuotame Kleopatros baseine (už papildomą mokestį - maždaug 10 €), kuriame vandens temperatūra siekia 30º šilumos. Maždaug 19 val. atvykstate į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje netoli Pamukalės. Nuvažiuojama apie 380 km.

8 diena.

Pusryčiai. Priklausomai nuo skrydžio laiko išvykstate į Antalijos oro uostą. Skrydis: Antalija – Vilnius. Nuvažiuojama apie 250 km.

Kelionės metu autobusu nuvažiuojama apie 2500 km.

Patiko kelionė? Rašykite mums!

Kelionių vadybininkas
Gyvas pokalbis
+370 5210 7067
Pažintinis turas
Turkija
2018-12-03 - 2020-10-29
nuo 539 €
20 °C
22 °C
Pažintinis turas
Turkija
2018-12-03 - 2020-10-29
nuo 559 €
25 °C
28 °C

Naujienų prenumerata